Wylicytuj trening z Pawłem Cattaneo!


Paweł Cattaneo oraz redakcja portalu Nauka i Fitness przekazują swoją Rzecz Od Serca na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wylicytuj trening z Pawłem Cattaneo!

Chcesz odbyć trening pod okiem znanego trenera personalnego i jednocześnie pomóc dzieciom?

Teraz te marzenia można połączyć. Wystarczy wziąć udział w naszej aukcji dla WOŚP!

“Mam nadzieję, że wylicytujecie jak najwięcej, by pomóc dzieciom. Nagrodą za wsparcie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie spotkanie z Pawłem. Tego nie można przegapić!” – podkreśla Paweł Marciniak, redaktor naczelny portalu Nauka&Fitness.

Aukcja przeznaczona dla jednej osoby pełnoletniej! Termin spotkania z Pawłem Cattaneo zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą aukcji.

“Trening, konsultacje, być może nawet ustalimy Wam fajną dietę. Na pewno dam Wam mocny wycisk na siłowni, licytujcie i do zobaczenia” – przekonuje do swojej aukcji Paweł Cattaneo.

Całkowity dochód z aukcji trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcja trwa na allegro do 03 stycznia 2018 do 18:00.

Link do aukcji

Nasz filmik jest także na stronie akcji www.rzeczyodserca.pl.


Redakcja NFZ

Czekamy na Twój komentarz do naszego artykułu


ReklamaO nas

Nauka Fitness Zdrowie to portal dla aktywnych fizycznie. Łączymy rzetelne informacje z dobrą motywacją!

Nauka Fitness Zdrowie jest wyłącznie portalem informacyjno-rozrywkowym. Nie prowadzimy porad medycznych, a wszelkie informacje zamieszczone na stronie nie zastępują indywidualnej konsultacji z lekarzem. Stosowanie się do treści zawartych na portalu powinno za każdym razem odbyć się pod nadzorem lekarza-specjalisty lub profesjonalnego trenera. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności za stosowanie porad zamieszczanych na stronie.


KONTAKT