Tom Daley: skoczek pokazuje jak ćwiczyć


Młody brytyjski skoczek do wody, Tom Daley stworzył serię ćwiczeń i zaczął motywować ludzi przez swój kanał na YouTube. Zobaczcie co proponuje!


Jakiś czas temu Tom stworzył serię filmików pod nazwą #DaleyRoutine, co wykorzystuje Jego nazwisko, ale po angielsku brzmi jak „dzienna rutyna”. Na swoim kanale YouTube Tom radzi jak ćwiczyć i jak się dobrze odżywiać. Jedną z Jego tajemnic jest ponoć szklanka wody z wyciśniętą cytryną na czczo o poranku 🙂

Tom Daley i jego rutyna

Latem tego roku w swojej fitnessowej serii Tom skupia się na tym jak przygotować swoje ciało na zdjęcie koszulki latem. Tak z resztą nazwał te filmiki:  „Top Off For Summer” – Zdejmujemy górę na lato (w dowolnym tłumaczeniu).

„Daje Wam zestaw ćwiczeń, który możecie wykonać gdziekolwiek, bez jakiegokolwiek sprzętu i to w 20 minut. Czy jest coś prostszego?” – pyta na wstępie Tom Daley.

Jak zaznacza fitnessowy youtuber to wszystko dlatego, że latem człowiek chce wyglądać po prostu dobrze. Kto od jutra ćwiczy?


Redakcja NFZ

Czekamy na Twój komentarz do naszego artykułu


ReklamaO nas

Nauka Fitness Zdrowie to portal dla aktywnych fizycznie. Łączymy rzetelne informacje z dobrą motywacją!

Nauka Fitness Zdrowie jest wyłącznie portalem informacyjno-rozrywkowym. Nie prowadzimy porad medycznych, a wszelkie informacje zamieszczone na stronie nie zastępują indywidualnej konsultacji z lekarzem. Stosowanie się do treści zawartych na portalu powinno za każdym razem odbyć się pod nadzorem lekarza-specjalisty lub profesjonalnego trenera. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności za stosowanie porad zamieszczanych na stronie.


KONTAKT