Najbardziej niesamowita transformacja!


Film Zacha Zeilera z USA na YouTubie wyświetlono już ponad 8 i poł miliona razu. Opowiada historię pokazującą przemianę „od raka do kulturysty”.

Zach Zeiler przeszedł trudną operację wycięcia nowotworu szyi w wieku 15 lat. Potem była chemioterapia, utrata włosów i masy ciała. W pewnym momencie ważył zaledwie 45 kilogramów.

Ale udało mu się wygrać z chorobą. Teraz ma 23 lata i z tego zwycięstwa uczynił pomysł na swoje życie. Zachary jest trenerem personalnym i profesjonalnym kulturystą.

Te Jego słowa to jeden z najlepszych cytatów motywacyjnych jakie czytaliśmy:

 „Ból jest niczym. Jest absolutnie niczym w porównaniu do zwycięstwa osiąganego po tym jak ból się kończy” – Zachary Zeiler

Zobaczcie historię młodego Amerykanina.


Redakcja NFZ

Czekamy na Twój komentarz do naszego artykułu


ReklamaO nas

Nauka Fitness Zdrowie to portal dla aktywnych fizycznie. Łączymy rzetelne informacje z dobrą motywacją!

Nauka Fitness Zdrowie jest wyłącznie portalem informacyjno-rozrywkowym. Nie prowadzimy porad medycznych, a wszelkie informacje zamieszczone na stronie nie zastępują indywidualnej konsultacji z lekarzem. Stosowanie się do treści zawartych na portalu powinno za każdym razem odbyć się pod nadzorem lekarza-specjalisty lub profesjonalnego trenera. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności za stosowanie porad zamieszczanych na stronie.


KONTAKT