Samopoczucie to klucz do sukcesu – mówi Dominika Formella


Co jest Waszym zdaniem najważniejsze w pracy nad sobą? Dla Dominiki to dobre samopoczucie! Udowadnia Ona, że sukces można odnieść nawet mimo zdrowotnych problemów!


Dominika swój wolny czas poświęca swoim pasjom, czyli aktywności fizycznej oraz gotowaniu. Uwielbia eksperymentować z nowymi ćwiczeniami podczas treningu i z nowymi daniami w kuchni. Niestety cierpi na niedoczynność tarczycy i chorobę hashimoto. Ale jest świetnym przykładem osoby, która mimo trudności potrafiła odnieść sukces w walce o własne zdrowie! Jej dewiza:

“Aby odnosić sukcesy trzeba wyjść ze strefy komfortu”

Samopoczucie to klucz do sukcesu

Paweł z Nauki i Fitnessu:
Twoje zdjęcia na INSTA są na pewno inspiracją dla wielu kobiet. Może zdradzisz Im jaki jest Twój sposób na utrzymanie formy?

Dominika Formella:
Mój sposób na utrzymanie formy to zdrowa dieta plus aktywność fizyczna. Dieta dobrana do potrzeb naszego organizmu. Złotym elementem jest w tej sytuacji poczucie, że nie robimy tego na siłę – po prostu sprawia nam to przyjemność i staje się codziennością, naszym nawykiem.

Paweł:
A co jest najtrudniejsze dla Ciebie w utrzymaniu formy?

Dominika:
Dotychczas największą trudnością w utrzymaniu formy były zdecydowanie problemy zdrowotne. Mam szczęście, że spotkałam odpowiednią osobę, która mnie z tego “wyciągnęła” i wróciłam do normalnego życia. Tą osobą jest mój trener, któremu wiele zawdzięczam. A współpracujemy zaledwie kilka miesięcy. Teraz jedyną przeszkodą w utrzymaniu formy może być miłość do jedzenia (uśmiech).

Paweł:
Jak się motywujesz, do ruchu, do zdrowego jedzenia?

Dominika:
Zdecydowanie moją główną motywacją do zdrowego jedzenia i ruchu jest świetne samopoczucie. Uwielbiam co jakiś czas robić zdjęcia porównawcze  swojego ciała. Wtedy widzę jak daleko już jestem. Własne efekty chyba motywują najbardziej, a jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia.  Dlatego działam dalej.

Paweł:
Dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia we wszystkim co robisz 🙂


Instagram Dominiki


 


Paweł Marciniak

Redaktor naczelny portalu Nauka&Fitness
O nas

Nauka&Fitness to portal dla aktywnych fizycznie.

Powstaliśmy 27 października 2017 roku.

Łączymy rzetelne informacje z dobrą motywacją!

Jesteśmy gotowi na współpracę. Napisz do nas!


KONTAKT