Pietro Boselli: włoski nauczyciel matmy i fitnessu


Uczył matematyki, teraz jest modelem i gwiazdą fitness

Jest prawie trzydziestoletnim Włochem. Ma doktorat z filozofii, tytuł magistra inżynierii i uczył matematyki w University College London. Był modelem Abercrombie & Fitch i Armaniego, można Go było zoczyć na okładkach GQ Style Attitude. Dziś jest także vlogerem fitness-owym.

Pietro Boselli zaczął karierę z aparatem kiedy w wieku sześciu lat został twarzą marki Armani Junior. W czasie pisania doktoratu z filozofii, mając już inżynierskie wykształcenie, uczył matematyki. I któregoś dnia jeden z Jego uczniów wraz z przyjaciółmi pomyśleli: „ten facet świetnie wygląda” i zaczęli przeszukiwać Internet. Chwilę później uczeń Arief Azil wrzucił na Instagrama post z tekstem:

„Ten moment kiedy zdajesz sobie sprawę, ze twój nauczyciel matematyki, jest top modelem”

Ten wpis szybko obiegł sieć. Pietro stał się sławny. Gazety i portale nazwały go „najseksowniejszym nauczycielem matematyki na świecie”. Dziś przystojny Włoch już nie uczy, ale jest profesjonalnym modelem brytyjskiej agencji Models1.

A od jakiegoś czasu stał się też vlogerem. Na swoim kanale youtubowym uczy jak ćwiczyć. Najpopularniejsze wideo ma już ponad 3 miliony wyświetleń, a Pietro pokazuje w nim jak ćwiczyć ramiona.

„W tym filmie pokażę 6 różnych ćwiczeń skierowanych na ramiona, podkreślając zaangażowane mięśnie i prawidłową technikę, a także kilka krótkich wskazówek, jak uzyskać z nich maksimum”

Jest też zestaw na klatę:

I zestaw na mięśnie brzucha:

Kanały Pietro:


Redakcja Nauka i Fitness

Czekamy na Twój komentarz do naszego artykułu
O nas

Nauka&Fitness to portal dla aktywnych fizycznie.

Powstaliśmy 27 października 2017 roku.

Łączymy rzetelne informacje z dobrą motywacją!

Jesteśmy gotowi na współpracę. Napisz do nas!


KONTAKT